Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

thanksgiving chocolate

377 results for “thanksgiving chocolate”

Ghirardelli Caramel Milk Chocolate Candy SQUARES Bar - 4.8oz

$5.99($1.25/ounce)
4.7(397)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Hu Crunchy Mint Dark Chocolate Candy - 2.1oz

$4.39($2.09/ounce)

Mother's Cookies Crunch Assorted Halloween Candy Bag - 13.1oz

Hu Hazelnut Butter + Hazelnut Crunch Milk Chocolate Candy - 2.1oz

$4.39($2.09/ounce)
4.6(483)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Harry Potter Harry's Chocolate Candy Wand Gift Box - 1.9oz

Ferrero Rocher Dark Chocolate Hazelnut Candy Bar - 3.1oz

$4.49($1.45/ounce)
4.7(1369)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Ferrero Rocher Rondnoir Candy - 4.8oz/14ct

$11.49($2.39/ounce)
4.6(167)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Intense Dark Raspberry Dark Chocolate Candy Bar - 3.5oz

$5.99($1.71/ounce)
4.7(740)
Loved for: rich dark chocolate
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Dark Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free

$4.99($0.50/ounce)

Ferrero Rocher Milk Chocolate Squares - 3.7oz/10ct

$5.19($1.40/ounce)

Sponsored

Semi Sweet Mini Chocolate Morsels - 12oz - Good & Gather

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Dark Chocolate Candy SQUARES with Mint Filling - 5.32oz

$6.49($1.22/ounce)
was $6.99
New lower price

Lindt LINDOR Pistachio Milk Chocolate Candy Truffles Bag - 5.1oz

$6.99
4(206)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI Premium Dark Sea Salt Almond SQUARES Medium Bag - 4.12oz

$6.49($1.58/ounce)
was $6.99
New lower price

Ghirardelli Dark Chocolate Candy SQUARES with Raspberry Filling - 5.32oz

$6.49($1.22/ounce)
was $6.99
New lower price

Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate Candy Bar - 3.5 oz.

$5.99($1.71/ounce)
4.5(390)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Semi Sweet Chocolate Morsels - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Merci Finest Assortment of European Chocolates, Candy Gift Box - 16ct/7oz

$7.99($1.14/ounce)

Godiva Masterpiece Dark Chocolate Caramel - 4.1oz

$6.99
was $7.49
New lower price
Coupon: $1 off
GodivaNew at target
4.7(53)
SNAP EBT eligible

100 Grand Fun Size Chocolate Candy - 10oz

$6.39($0.64/ounce)
4.7(950)
Loved for: rich chocolate
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Milk Chocolate Candy SQUARES with Sea Salt Caramel Filling - 5.3oz

$6.49($1.22/ounce)
was $6.99
New lower price

M&M's Sharing Size Caramel Chocolate Candy - Sharing Size - 9.05oz

$5.49($0.61/ounce)
4.5(1689)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.