Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

trail mix packs

256 results for “trail mix packs”

Taylor Farms Veggie & Dip Snack Tray - 7oz

$6.99($1.00/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Fiery Mix - 18ct: Hot Cheese, Jalapeno, Lime, Onion Snacks

$8.99($0.52/ounce)
Select items on sale

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Entertainment Collection Crackers Variety Pack  - 13.1oz - Good & Gather™

$4.69($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(2280)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Welch's Halloween Mixed Fruit Fruit Snacks - 30oz/60ct

$10.99($0.37/ounce)
Welch'sNew at target
4.8(260)
SNAP EBT eligible

Munchies Cheese Fix Flavored Snack Mix - 8oz

$3.99($0.50/ounce)

Utz Pub Mix Barrel - 20oz: Cheddar, Garlic, Salt

$7.39($0.37/ounce)
4(242)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

RITZ Bits Peanut Butter Sandwich Crackers Snack Pack Lunch Snacks - 10oz/10ct

$6.19
4.8(200)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Catalina Crunch Snack Mix - Traditional - 1.85oz: Gluten-Free

Sponsored

Taylor Farms Snap Peas & Dip - 7.5oz

$6.99($0.93/ounce)

RITZ Handi Snacks Crackers 'N Cheesy Dip Snack Packs - 9.5oz/10ct

$6.19
4.5(130)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Mixed Fruit Flavored Snacks 40oz/50ct - Good & Gather™

$8.69($0.22/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(2874)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Munchies Flamin' Hot Flavored Snack Mix - 8oz

$3.99($0.50/ounce)

Mixed Fruit Fruit-Flavored Snacks - 8oz/10ct - Good & Gather™

$2.79($0.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(2874)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Bear Naked Honey Nut Butter Granola Chewy Bites - 5oz/5ct

$4.99
4.5(58)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.