Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

vegan deli slices

204 results for “vegan deli slices”

DAVID'S DELI Protein Cinnamon Bagel - 14.25oz/5ct

$4.49($0.32/ounce)

Columbus Charcuterie Sampler Deli Meats - 12oz

GoMacro Oatmeal Chocolate Chip MacroBar - 1ct/ 2.3oz: Organic, Vegan, 11g Protein

$2.79($1.21/ounce)

Pacific Foods Plant Based Organic Gluten Free Vegan Tomato Basil Soup - 32 fl oz

$4.19($0.13/fluid ounce)

Blackbird Frozen Margherita Plant Based Pizza - 14oz

$8.99($0.64/ounce)
4.5(148)
Loved for: crispy crust
SNAP EBT eligible

Columbus Mild Deli Meat Trio - 6oz

$8.49($1.42/ounce)

Daily Harvest Gluten Free Herbed Squash and Asparagus Risotto Harvest Bowl - 10.6oz

Goya Gluten Free Ripe Plantains - 11oz: No Added Sugar

$4.59($0.42/ounce)

Seoul Vegan Spicy Kimchi - 14oz

$5.19($0.37/ounce)
4.1(188)
SNAP EBT eligible

Best Foods Plant Based Vegan Mayo Dressing and Sandwich Spread – 11.5oz: Cholesterol Free, Gluten-Free

Bella Philly Chicken Sandwich Slices - 12oz

$6.99
reg $7.99
Sale

Sponsored

Bella Philly Beef Sandwich Slices - 12oz 

$6.99
reg $7.99
Sale

Applegate Naturals Black Forest Ham - Deli Fresh Sliced - price per lb

Columbus Italian Dry Salame Deli Meats - 8oz

$8.49($1.06/ounce)
4.6(184)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Ham & Cheddar on a Croissant Sandwich - 5oz - Good & Gather™

$5.49($1.10/ounce)

Cleveland Kitchen Spicy Kimchi - 16oz

$5.29($0.33/ounce)

Blackbird Frozen Supreme Plant Based Pizza - 14oz

$8.99($0.64/ounce)
4.4(127)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Caprese Wrap with Chicken - 11.84oz - Good & Gather™

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.