Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

whisps cheese crisps pretzel

375 results for “whisps cheese crisps pretzel”

Rold Gold Tiny Twists Pretzels - 16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.8(1342)
Loved for: perfectly salted
SNAP EBT eligible

Dot's Homestyle Pretzels Original Twists Snack Multipack - 10oz/10ct

Frito-Lay Sunchips Mix Variety Pack - 18oz

$8.99($0.50/ounce)
reg $10.99
Sale
4.7(293)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

4.8(12902)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Simply NKD Treated Sized Chips - 11.25oz/30ct

$7.99
reg $10.99
Sale

Chester's Hot Fries Party Size - 8.625oz

Snyder's of Hanover Pretzel Snaps Family Size - 16oz

$3.89($0.24/ounce)
4.8(794)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Pieces Cheddar Cheese - 11.25oz: Baked, Mild, No High Fructose Corn Syrup

Plantain Chips Sea Salt - 6oz - Good & Gather™

$3.99($0.67/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(852)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Traditional Kettle Potato Chips - 8oz - Good & Gather: Gluten-Free

$2.59($0.32/ounce)

Sponsored

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 10oz/10ct: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)
4.5(296)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sea Salt Pita Chips - 8oz - Good & Gather™

$3.39($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1023)
SNAP EBT eligible

Cheetos Minis Flamin Hot Bites – 3.62oz

$2.29($0.63/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.5(1176)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

Chesters Flamin' Hot Fries - 5.25oz

$2.99($0.57/ounce)
4.8(3271)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 4oz: Certified Gluten-Free

$3.89($0.97/ounce)

LesserEvil Cheezmos Cowboy Cheddar Puffs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.7(429)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.