Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

white chocolate covered pretzels

271 results for “white chocolate covered pretzels”

Mini Peanut Butter Filled Pretzels Multipack - 9ct - Good & Gather™

$5.99($0.44/ounce)

Rold Gold Tiny Twists Pretzels - 16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.8(1340)
Loved for: perfectly salted
SNAP EBT eligible

Andes Crème de Menthe Box Candy - 4.67oz

$3.39($0.73/ounce)

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Rold Gold Sticks Pretzels - 16oz

$3.99($0.25/ounce)

UNREAL Dark Chocolate Coconut Candy  Bars - 4.2oz

$6.39($1.52/ounce)
4.8(590)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

FitJoy Grain Free Pretzel Chocolate Peanut Butter Nuggets - 5oz

$5.99
FitJoyNew at target
4(241)
Loved for: peanut butter filling
SNAP EBT eligible

Simply Nacho Tortilla Chips Doritos White Cheddar - 5.5oz

$3.19($0.58/ounce)

Simply Minis Canister White Cheddar Chips - 3.625oz

SimplyNew at target
4.4(71)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Hippeas Flavor Blast Blazin Hot Puffs - 3.75oz: Gluten-Free, Vegan

$3.49($0.93/ounce)

Sponsored

Enjoy Life Dark Chocolate Dairy Free Vegan Baking Morsels - 9oz

Tru Fru White & Dark Chocolate Whole Raspberries - 8oz

$6.49($0.81/ounce)

Signature Dark Chocolate Chunk - 10oz - Good & Gather™

$6.19($0.62/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(238)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Quaker Chocolate Gluten Free Popped Rice Crisps - 7.04oz

$4.29
4.4(168)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

UNREAL Milk Chocolate Candy  Gems - 5oz

$6.39($1.28/ounce)
4.6(569)
Loved for: dye free
SNAP EBT eligible

Undercover Dark Chocolate Churro Frosted Quinoa Mini Crisps- 3oz

Organic White Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather: Organic Certified

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(4802)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Snaps Family Size - 16oz

$3.89($0.24/ounce)
4.8(794)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Chocolate Whipped Topping - 13oz - Favorite Day™

$2.79
Lower price on select items

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.