Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

whole grain snacks

1,000+ results for “whole grain snacks”

cadootz Sea Salt Crackers Multipack - 6.5oz/8ct

$9.99
4.1(99)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Back to Nature Crackers Crispy Wheat - 6.5oz

Simple Mills Crackers Pop Mmms Cheddar - 8pk

$8.49($1.31/ounce)
4.6(157)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Goldfish Zesty Ranch Crackers - 6.6oz: No High Fructose Corn Syrup, Mild Spice

Firehook Crackers Garlic Thyme - 5.5oz

$6.19
reg $6.99
Sale

Cheez-It Original Baked Snack Crackers - 3oz

$1.49($0.50/ounce)
was $1.59
New lower price

Cheez-It Crackers Smoked Gouda - 12.04oz

4.3(236)
Loved for: perfect crunch
SNAP EBT eligible

Sponsored

Cheez-It Crackers Variety Mix - 30oz/30ct

Eggo Vanilla Graham Cracker Snacks Multipack - 12ct

Goldfish Spicy Dill Pickle Crisps - 4.8oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Club Minis Cinnamon Sugar - 11oz: No High Fructose Corn Syrup

$3.99($0.36/ounce)
4.2(48)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Cheez-It Original Halloween Snack Crackers Box - 30oz/30ct

$15.49($0.52/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.