Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

best jalapeno chips

Guests are loving these this week
239 results for “best jalapeno chips”

Doritos Cool Ranch Flavor Tortilla Chips - 2.625oz

$2.79($1.06/ounce)

Takis Stix Fuego Corn Sticks - 9.9oz: Extra Hot Chili Flavor

$4.29($0.43/ounce)

Cape Cod Potato Chips Wavy Cut Sea Salt Kettle Chips - 7.5oz

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

Pop Daddy Seasoned Pretzels Garlic Parmesan - 10oz

$4.29($0.43/ounce)

Utz Kettle Classics Dark Russets Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free, No Preservatives

Lay's Poppables Sea Salt Potato Snacks - 5oz

Frito Lay Variety Pack Doritos & Cheetos Mix - 42ct

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Ruffles Buffalo Wings Potato Chips - 2.25oz

Ruffles Doritos Cool Ranch Chips - 8oz

$4.29

Pringles Holiday Snack Stacks Original Potato Crisps - 16oz/24ct

Recommendations for you

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.