Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

bigs buffalo wing sunflower seeds

208 results for “bigs buffalo wing sunflower seeds”

TRUBAR 12g Plant Based Protein Bars - Lil Strawberry Gots Lots of Cake - 5ct

$7.89($0.90/ounce)

Mixed Nut Butter with Seeds - 12oz - Good & Gather™

$4.99($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(91)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Smooth Ranch Cashews - 6oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.3(619)
Loved for: great for snacking
SNAP EBT eligible

Diamond Shelled Walnuts  - 16oz

$7.89
4.6(227)
Loved for: great for baking
SNAP EBT eligible

Ruffles Buffalo Wings Potato Chips - 2.25oz

$2.69
4.7(1267)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Diamond Shelled Walnuts - 6oz

$4.39($0.73/ounce)
4.5(131)
SNAP EBT eligible

Bush's Garbanzo Beans - 16oz: Low Fat, No Added Sugar, Plant-Based

$1.49($0.10/ounce)
was $1.59
New lower price
4.5(89)
Loved for: tender texture
SNAP EBT eligible

Planters Deluxe Whole Cashews - Lightly Salted 18.25oz

$10.59($0.58/ounce)
4.8(393)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

NOKA Organic Healthy Snacks Plant Protein Superfood Smoothie Blackberry Vanilla - 16.9oz/4pk

$8.99
was $9.79
Lower price on select items

Celery Seed - 1.9oz - Good & Gather™

$2.49($1.31/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(120)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Diamond Walnuts Chopped  - 2.25oz

$2.19
4.7(139)
Loved for: taste
SNAP EBT eligible

SunButter On the Go Cups Creamy Sunflower Spread, Nut Free, Non-GMO – 9oz/6ct

$5.99($0.67/ounce)
reg $6.89
Sale

Planters Garlic Chili Crisp Cashew - 5oz

$3.99
reg $4.19
Sale

Navitas Organics Hemp Seeds - 8oz

$11.99($1.50/ounce)

Diamond Pine Nuts - 2.25oz: Unsalted

$5.39
was $5.99
New lower price

Planters Deluxe Pistachio Mix - 14.5oz: Salted, Mild Spice Level

Dry Navy Beans -1LB - Good & Gather™

$1.39($0.09/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(79)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Casserole Dried Black Beans - 16oz

$1.49

Epic Grass Fed Beef Tallow - 11oz: Low Sodium, Gluten-Free, No Added Sugar

Sunflower Seeds

$11.99 - $19.99

Evie's Snacks Roasted Texas Pecans Brown Butter Rum Nuts - 3oz

$6.99
4.4(65)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.