Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

blue corn tortillas flaxseed

236 results for “blue corn tortillas flaxseed”

Gluten Free Multi-grain with Flax Rice Crackers - 3.5oz - Good & Gather™

$2.79($0.80/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1113)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Takis Blue Heat Tortilla Chips - 3.25oz

$2.49($0.77/ounce)
4.3(1322)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips – 9.125oz

Yellow Corn Meal - 16oz - Good & Gather™

$2.19($0.14/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(177)
SNAP EBT eligible

Nature's Path Pumpkin Seed + Flax Granola – 24.7oz

$8.79($0.36/ounce)
4.6(1711)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Frosted Flakes Cinnamon Maple Breakfast Cereal - 20.1oz

$5.29
4.7(66)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Organic Maple Brown Sugar Instant Oatmeal Packets - 11.28oz/8ct - Good & Gather™

$2.69($0.24/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(707)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

Mission Super Size Soft Yellow Corn Tortillas - 10.84oz/10ct: Gluten-Free

$2.59($0.24/ounce)

Sponsored

Dave's Killer Bread Epic Everything Organic Mini Bagels - 15.6oz/12ct

$6.59($0.42/ounce)

Simply Tostitos Tortilla Chips Sea Salt and Avocado Oil - 5.5oz

$3.19($0.58/ounce)
4.4(79)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

General Mills Bluey Cereal - 18oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

4(226)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible

Overnight Oats Blueberry Muffin Shake - 2.2oz

$3.19($1.45/ounce)

MASA Traditional Tortilla Chips Original - 5oz

Pearl Milling Company Butter Rich Syrup - 24 fl oz: Corn

Classic Guacamole - 10oz - Good & Gather™

Frozen Street Corn - 10oz - Good & Gather™

$4.39($0.44/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(323)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.