Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cheesy puffs

309 results for “cheesy puffs”

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 4oz: Certified Gluten-Free

$3.89($0.97/ounce)

Cheetos Cheese Flavored Puffs - 2.5oz: Gluten-Free

$2.79($1.12/ounce)
4.6(361)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Hippeas Puffs Cheddar Pops - 4oz

$3.49($0.87/ounce)
4.4(60)
Loved for: airy texture
SNAP EBT eligible

Chester's Puffcorn Cheese Puffed Corn Snacks - 4.25oz

$2.99($0.70/ounce)
4.7(276)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Cheetos Halloween Bag Of Bones White Cheddar Snacks - 8oz

$4.79($0.64/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal

LesserEvil Cheezmos Blazin' Hot Cheddar Puffs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.2(252)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Annie's Organic Cheesy Smiles Puffs - 4oz

Sponsored

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs Snack Multipack - 5oz/10pk

$6.99($1.40/ounce)

Cheetos Cheese Flavored Snacks Mellow Cheddar Minis - 1.5oz

Cheetos Jalapeno Cheddar Snacks - 8.5oz

$4.79($0.56/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.7(1666)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Chester's Puffcorn Flamin' Hot Puffed Corn Snacks - 4.25oz

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)

Cheetos Dill Pickle Puffs - 8oz

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)
4.7(2202)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Cheddar Blast Extra White Cheddar Cheese Puffs - 10oz

$7.39($0.74/ounce)

PopCorners Spicy Queso - 7oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.