Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken coop kits

1,000+ results for “chicken coop kits”

LEGO Minecraft Chicken Farm Building Toy 21585

Perdue Air Fryer Ready Crispy Garlic Parmesan Wings - Frozen - 22oz

Fully Cooked Chicken Nuggets - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$9.79($0.20/ounce)
4.3(103)
Loved for: air fryer friendly
SNAP EBT eligible

Perdue Regular Chicken Breaded Strips - Frozen - 26oz

$8.99
PerdueNew at target
4.4(132)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Foster Farms Take Out Crispy Wings Honey BBQ - 16oz

$8.99

Perdue Powered High Protein Chicken Bite - Frozen - 20oz

$8.99

Foster Farms Free Range Air Chilled Boneless & Skinless Thin Sliced Chicken Breasts - 0.8-2.8lbs - price per lb

$17.61 max price($6.29/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Shortcuts Strips Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

Tyson Simple Ingredients Boneless Chicken Bites - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.2(298)
Loved for: real chicken
SNAP EBT eligible

Crescent Foods Frozen Breaded Chicken Tenders - 3lbs

$18.99
Crescent FoodsNew at target
5(17)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Tyson Original Chicken Burger - Frozen - 21oz

$6.99
TysonNew at target
4.2(10)
SNAP EBT eligible

Perdue Oven Stuffer Whole Young Chicken - 5-6.25lbs - price per lb

$12.00 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Air Fryer Ready Restaurant Style Crispy Fillets - Frozen - 24oz

$9.99
PerdueNew at target
4.6(26)
Loved for: juicy texture
SNAP EBT eligible

Yummy Original Dino Buddies - Frozen - 56oz

$11.99($0.21/ounce)

Tyson Boneless & Skinless Chicken Breasts - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

Foster Farms Take Out Al Pastor Diced Chicken - 16oz

Foster Farms Crispy Chicken Strips - Frozen - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
4.2(402)
Loved for: crispy breading
SNAP EBT eligible

Mighty Spark Food Co. Asian Style Ground Chicken - 16oz

Cajun Inspired Chicken Pasta Salad - Good & Gather™ 10oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.