Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken pate

381 results for “chicken pate”

Purina Fancy Feast Sliced Gourmet Wet Cat Food Chicken Feast In Gravy - 3oz

Grilled Chicken Breast Strips - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(2111)
Loved for: flavorful chicken
SNAP EBT eligible

Applegate Naturals Family Size Chicken Nuggets - Frozen - 16oz

$12.69($0.79/ounce)
4.3(211)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Frozen Chicken and Vegetable Potstickers - 12oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.5(1177)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Marie Callender's Chicken Pot Pie - 15oz

$3.29($0.22/ounce)

Panera Bread Chicken Noodle Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Nature Raised Farms Chicken Nuggets - 28oz

$10.99
NatureRaised FarmsNew at target
4.3(175)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Panera Bread Gluten Free Creamy Chicken & Wild Rice Soup - 16oz: USDA Grade A

SPAM Classic Lunch Meat - 12oz: Made with Pork

$4.19($0.35/ounce)
was $4.79
New lower price
4.6(728)
Loved for: versatile
SNAP EBT eligible

Perdue Bone-In Chicken Thighs - 1.9-2.42lbs - price per lb

$4.82 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.