Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken pate

381 results for “chicken pate”

Breaded Chicken Patties - Frozen - 26oz - Good & Gather™

$5.99($0.23/ounce)
4.4(387)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Marie Callender's Chicken Pot Pie - 4ct/40oz

$9.99($0.25/ounce)
reg $11.49
Sale
4.2(4843)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Applegate Naturals Gluten Free Family Size Chicken Nuggets - Frozen - 16oz

$12.69($0.79/ounce)

Tyson Grilled Chicken Bites - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.7(40)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

P.F. Chang's Tempura Honey Chicken - 18oz

$7.59($0.42/ounce)

Tyson Blackened Flavored Chicken Breast Strips - - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.6(753)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Chicken Stock - 32oz - Good & Gather™

$1.99($0.06/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(829)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

P.F. Chang's Chicken Mini Egg Rolls - 8ct/8.8oz

$3.99($0.45/ounce)

Fresh All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast - 2.25-3.25lbs - price per lb - Good & Gather™

$12.97 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Custom Made Meals Hibachi Night Diced Chicken Breast - 20oz

Marie Callender's Chicken Pot Pie - 10oz

$2.99($0.30/ounce)
4.2(5098)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

All Natural Chicken Tenders - Frozen - 40oz - Good & Gather™

$7.49($0.19/ounce)
reg $9.19
Sale
4.4(160)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Tyson Trimmed & Ready Chicken Tenderloins - 1.25-2.1 lb - price per lb

$5.29 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Nature Raised Farms Lightly Breaded Chicken Strip - 22oz

$10.99
NatureRaised FarmsNew at target
4.3(200)
Loved for: juicy texture
SNAP EBT eligible

Organic Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast - 0.75-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$13.28 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Just Bare Lightly Breaded Spicy Chicken Breast Strips - - 24oz

$10.99($0.46/ounce)
4.6(414)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.