Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken scratch

426 results for “chicken scratch”

Tyson Simple Spicy Chicken Nugget - Frozen - 22oz

$8.99
TysonNew at target
3.2(59)
SNAP EBT eligible

Foster Farms Chicken Breast Patties - Frozen - 28oz

$6.99($0.25/ounce)
4.5(247)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Tyson Garlic and Herb Chicken Breast Filet - 12oz

$5.99($0.50/ounce)

Tyson All Natural Chicken Tenderloins - Frozen - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

Chicken Broth Base - 8oz - Good & Gather™

$3.89

Tyson Boneless Chicken Drumsticks - 1.75lbs - price per lb

$5.23 max price($2.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Bacon & Cheddar Chicken Burger - Frozen - 20oz

$6.99
TysonNew at target
4.1(129)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Tyson Game Time Sports Nugget - Frozen - 25oz

$6.99
TysonNew at target
4.3(4)
SNAP EBT eligible

Foster Farms Popcorn Chicken - Frozen - 24oz

Chicken Pot Pie - 30oz - Good & Gather

$13.99($0.47/ounce)
4.1(47)
Loved for: flaky crust
SNAP EBT eligible

Sponsored

Tyson Cheesy Popcorn Chicken - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)
4.3(36)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Chicken Enchiladas - 14oz - Good & Gather

$6.99($0.50/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(57)
Loved for: filling
SNAP EBT eligible

Chicken Fried Rice - 12oz - Good & Gather™

$6.99($0.58/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(37)
SNAP EBT eligible

Valley Fresh White & Dark Chicken in Water - 10oz

$3.59($0.36/ounce)
4.3(163)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Perdue Air Fryer Ready Restaurant Style Crispy Bites - Frozen - 24oz

Cajun Inspired Chicken Pasta Salad - Good & Gather™ 10oz

Bumble Bee Chicken Salad with Crackers Snack Kit - 3.5oz

$1.89($0.04/count)
was $1.99
New lower price

Yummy Whole Grain Dino Buddies Chicken Nuggets - Frozen - 21oz

$6.29($0.30/ounce)
4.7(371)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Yummy Whole Grain Alpha Buddies Chicken Breast Nuggets - - 21oz

$6.29($0.30/ounce)
4.6(325)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Tyson Applewood Smoked Pulled Boneless Chicken - Frozen - 18oz

Perdue Shortcuts Boneless Skinless Garlic Herb Chicken Breasts - 1.5lbs

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.