Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken soul

398 results for “chicken soul”

Little Spoon Chicken Maple Sausage Bites - 9.8oz

$9.99
Little SpoonNew at target
4.8(85)
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup - 10.5oz: No Added Sugar, No High Fructose Corn Syrup

Real Good Foods Chicken Corn Dogs on a Stick - 5ct

$5.99
Real GoodNew at target
2.8(12)
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Healthy Request Cream of Chicken Soup - 10.5oz

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Campbell's Condensed Chicken Noodle Soup - 10.75oz

$1.49($0.14/ounce)

Pacific Foods Organic Gluten Free Condensed Cream of Chicken Soup - 10.5oz

$2.99($0.28/ounce)

Campbell's Chunky Creamy Chicken & Dumplings Soup - 18.8oz

Pacific Foods Organic Chicken Noodle Soup - 16.1oz: No Added Sugar, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

$3.49($0.22/ounce)
was $3.69
New lower price
Skip to next section

Sponsored

Pacific Foods Organic Gluten Free Chicken & Wild Rice Soup - 16.3oz

$3.49($0.21/ounce)
was $3.69
New lower price
4.4(284)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Campbell's Chunky Classic Chicken Noodle Soup - 18.6oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.49($0.13/ounce)

Shredded Rotisserie Seasoned Chicken - 12oz - Good & Gather™

$6.29($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(1515)
Loved for: convenient for quick meals
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.