Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chip pizza protein

1,000+ results for “chip pizza protein”

California Pizza Kitchen Thin Crust Margherita Frozen Pizza - 15.5oz

$7.89($0.51/ounce)

Quaker Protein Rice Tangy Barbecue Crisps - 5.2oz: 6g Protein

$4.29
4.2(110)
Loved for: added protein
SNAP EBT eligible

Crepini Chocolate Chip Protein Pancakes - 4.9oz

$3.99
CrepiniNew at target
4.2(23)
SNAP EBT eligible

PopCorners Spicy Queso - 7oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Doritos Protein Nacho Cheese Chips - 7oz

$4.79
4.6(234)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Gluten Free Traditional Crust Frozen Cheese Pizza - 21.1oz - Good & Gather™

$9.49($0.45/ounce)
was $10.99
New lower price

Plantain Chips Sweet - 6oz - Good & Gather™

$3.99($0.67/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(490)
Loved for: crunchiness
SNAP EBT eligible

Khloud Sweet and Salty Kettle Corn Protein Popcorn - 5oz

$4.99($1.00/ounce)

Protein Pints Mint Chip High Protein Ice Cream - 16fl oz

$6.99($0.44/fluid ounce)
4.6(150)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Protein Pints Peanut Butter Chip High Protein Ice Cream - 16fl oz

$6.99($0.44/fluid ounce)

Organic Blue Corn Tortilla Chips with Flax Seeds - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

Sponsored

Kindling Sea Salt Protein Pretzels Snacks Bag - 7oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(942)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

MUSH Double Chocolate Chip Protein Bar - 2.5oz: Creamy, 15g Protein

HERR'S Chick-fil-A Sauce Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(260)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Takis Blue Heat Tortilla Chips - 3.25oz

$2.49($0.77/ounce)
4.3(1320)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Lean Cuisine Signature Spinach & Mushroom Pizza Personal Pizza Meals - 6.1oz: High Protein, No Artificial Colors

PopCorners Kettle Corn - 12oz

$6.69($0.56/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Organic Veggie Tortilla Chips - 10oz - Good & Gather

$4.79($0.48/ounce)

Takis Fuego Crisps Cannister - 5.5oz.

$2.69($0.49/ounce)
4.1(609)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Organic Blue Corn Tortilla Chips - 18oz - Good & Gather™

$6.39($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(3012)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Kindling Dill Pickle Protein Pretzels Snack Bag - 6.5oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(942)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Doritos Protein Sweet & Tangy BBQ Chips - 7oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.