cinnamon cost
296 results for “cinnamon cost”
$3.39($0.21/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$11.76($0.22/ounce)
Value Bundle
$12.38 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$6.99($0.30/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.99($0.31/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.29($0.28/ounce)
Loved for: Apple Pie Flavor
SNAP EBT eligible
$6.79
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$5.29($0.29/ounce)
Loved for: gluten free
SNAP EBT eligible
Sponsored
$6.49($0.46/ounce)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible
Loved for: buttery cinnamon flavor
SNAP EBT eligible
$2.99($0.32/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$6.99($0.44/ounce)
Buy 2 for $11 Dot's Homestyle Pretzels twists
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible
$5.29($0.53/ounce)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible
Sponsored