Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cinnamon dust

313 results for “cinnamon dust”

Sunmaid Cinnamon Swirl Raisin Bread - 16oz

$4.79($0.30/ounce)

MAGIC SPOON Apple Cinnamon Oatmeal - 10.5oz/5ct

$6.99
4.2(65)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Pledge Everyday Clean Dusting Spray & Allergen Multi Surface Cleaner Aerosol - Lemon - 9.7oz

$4.99($0.51/ounce)
was $5.69
New lower price

Catalina Crunch Cinnamon Toast Protein Breakfast Cereal - 9oz

Organic Apple Cinnamon Instant Oatmeal Packets - 11.28oz/8ct - Good & Gather™

$2.69($0.24/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(538)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Oats Overnight Shake Apple Cinnamon - 2.1oz

$3.19($1.52/ounce)

Sponsored

Harvest Cinnamon Churro Mini Cupcakes - 10.58oz/12ct -  Favorite Day™

Fiesta Cinnamon Stick 1oz: Dried

$4.29($4.29/ounce)

Petite Maple Cinnamon Rolls - 11oz/9ct - Favorite Day™

Mom's Best Cinnamon Squares Breakfast Cereal - 17.5oz

$4.89($0.28/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.