Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

club chips

1,000+ results for “club chips”

Drizzilicious Strawberry Chocolatey Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79

Pringles Grab And Go Variety Pack - 22oz/16ct: Original, Cheddar, Barbecue, Sour Cream

$14.39($0.65/ounce)

LesserEvil Moonions Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Frito-Lay Variety Pack Bold Mix - 18ct: Hot Cheese, Chili, Onion, Vinegar, Nacho Snacks

$8.99($0.53/ounce)
Select items on sale

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 42ct

$19.99($0.51/ounce)
Select items on sale
4.7(4431)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Salted Caramel Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79
4.6(188)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Doritos Minis Cool Ranch Tortilla Chips - 5.1oz

$2.29($0.45/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.4(918)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Cheetos Halloween Bag Of Bones White Cheddar Snacks - 8oz

$4.79($0.64/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal

Sponsored

Boulder Canyon Kettle Style Potato Chips Variety Pack - 18oz/18ct

Chester's Hot Fries Party Size - 8.625oz

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Frito-Lay Doritos Mix Variety Pack - 18oz/18ct

$8.99($0.50/ounce)
reg $10.99
Sale

Frito-Lay Variety Pack Family Fun Mix - 28ct

$16.49($0.62/ounce)
Select items on sale
4.7(3005)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Doritos Cool Ranch Flavor Party Size Tortilla Chips - 14.5oz

$6.69($0.46/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(8278)
Loved for: classic taste
SNAP EBT eligible

Pringles Snack Stacks BBQ Flavored Potato Crisps Chips - 5.5oz

Mini Pretzel Twists - 16oz - Good & Gather™

$2.59
4.6(555)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 28ct: Original, Cheddar, Barbecue, Nacho

$16.49($0.61/ounce)
Select items on sale

Drizzilicious Cinnamon Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Keto Certified, Organic, Vegan

$3.79($0.95/ounce)

Snack Factory Original Pretzel Crisps - 14oz

$5.59($0.40/ounce)

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

These club chips are made from casino-grade ceramic.

The club chips are available in $1 and $5 denominations.

The casino‑grade ceramic has a slightly grippy texture that improves stacking and handling during play.

These club chips are suggested for adults.

Club chips are suited for home games, cash games, tournaments, and general at‑home casino‑style play.

Denominations on the club chips are clear and easy to read for quick gameplay.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.