Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

coen chips

1,000+ results for “corn chips”

Lieber's Thin Corn Cakes - 2.9oz

$2.49($0.86/ounce)
4.5(58)
Loved for: low in sodium
SNAP EBT eligible

Kettle Brand Potato Chips Jalapeno Kettle Chips Snack - 2oz

Snack Factory Bites - Sea Salt - 9oz

$4.69($0.52/ounce)
4.7(516)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Fritos Twists

Sponsored

Simply Potato Chips Ruffles Hot & Spicy - 5.5oz

$3.19($0.58/ounce)

Snyder's of Hanover Pretzels Sourdough Hard Pretzels Family Size - 16oz

$3.89($0.24/ounce)

Snyder's of Hanover Mini Pretzels - 3.5oz

$1.79($0.51/ounce)

Chester’s Chili Cheese Fries - 5.25oz

$2.99($0.57/ounce)

Cape Cod Potato Chips Wavy Cut Less Fat Sea Salt Kettle Chips - 7.5oz: Gluten-Free, Vegan

$3.99($0.53/ounce)

O-Ke-Doke Popcorn Cheese Popcorn - 7.5oz: No Added Sugar, No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Tostitos Crispy Rounds Tortilla Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Sea Salt Pita Chips - 8oz - Good & Gather™

$3.39($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1023)
SNAP EBT eligible

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.