Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

coffee flavored lays

50 results for “coffee flavored lays”

Lay's French Onion Dip- 15oz: No Artificial Flavors

4.3(808)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Lay's Limon Party Size Potato Chips - 12.5oz

$5.19($0.42/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(300)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Lay's Kettle Cooked Cajun Spice Potato Chips - 8oz

$3.19
4.1(76)
Loved for: cajun flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Smooth Ranch Dip- 15oz: No Artificial Flavors

4.5(621)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Lay's Mix Potato Chips Variety Pack - 18ct/18oz

$8.99
reg $11.99
Sale

Lay's All Dressed Potato Chips - 7.75oz

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.5(2448)
Loved for: perfect crunch
SNAP EBT eligible

Sponsored

Lay's Baked Roasted Garlic & Herbs & Olive Chips - 6.25oz

Lay'sNew at target
4.1(69)
Loved for: garlic flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Salt and Vinegar Party Size Potato Chips - 12.5oz

Lay's Sweet & Spicy Honey Flavored Potato Chips - 7.75oz

Lay's Poppables Sea Salt Potato Snacks - 5oz

$3.29($0.66/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.6(859)
Loved for: light texture
SNAP EBT eligible

Lay's Barbeque Brisket Chips - 7.75oz

$3.29
was $3.49
New lower price
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
Lay'sNew at target
3.8(24)
SNAP EBT eligible

Lay's Reduced Fat Avocado Oil Chips - 6oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.