Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

corn snack

954 results for “corn snack”

Cape Cod Potato Chips Original Kettle Cooked Chips - 8oz

$3.99($0.50/ounce)
4.7(963)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Pepperidge Farm Goldfish Colors Cheddar Crackers

$1.19 - $9.79

Better Made Snack Foods Corn Pops - 6oz: Gluten-Free

LesserEvil Moonoions Intergalactic Onion Puffs - 6oz

$4.59($0.77/ounce)
4(491)
Loved for: light texture
SNAP EBT eligible

Fritos Twists

PopCorners Spicy Queso - 7oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Snyder's of Hanover Pretzel Pieces Cheddar Cheese - 11.25oz: Baked, Mild, No High Fructose Corn Syrup

Sponsored

Cheetos Minis Cheddar Bites – 3.62oz

$2.29($0.63/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.5(520)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Calidad Chile Limon Corn Tortilla Chips  - 10oz

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

Takis Stix Fuego Corn Sticks - 9.9oz: Extra Hot Chili Flavor

$4.29($0.43/ounce)
4.5(1349)
Loved for: bold chili lime flavor
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 42ct

$19.99($0.51/ounce)
Select items on sale
4.7(4426)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Snack Factory Pretzel Crisps Buffalo Wing Party Size - 14oz

$5.59($0.40/ounce)
4.7(719)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Doritos Protein Nacho Cheese Chips - 7oz

$4.79
4.6(234)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.