Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dairy free kid snack

1,000+ results for “dairy free kid snack”

Utz Sourdough Specials Pretzels - 16oz: Tree Nut Free

$3.49($0.22/ounce)
4.6(188)
Loved for: excellent crunch
SNAP EBT eligible

Utz Honey Wheat Braided Twists Pretzels - 14oz: Tree Nut Free

$3.49($0.25/ounce)
4.7(163)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Utz Ripples Original Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, Tree Nut Free

$2.79($0.36/ounce)
reg $3.49
Sale

Donkey Chips Salted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

HERR'S Honey Cheese Curls - 7.5oz: Gluten-Free

$3.59
4.6(190)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Utz Original Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, Tree Nut Free, Salt Flavor

$2.79($0.35/ounce)
reg $3.49
Sale
4.6(415)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Utz Extra Thin Pretzels - 16oz: Tree Nut Free, Salt Flavor

$3.49($0.22/ounce)
4.6(205)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels - 16oz: Tree Nut Free

$3.49($0.22/ounce)
4.6(325)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Quaker Apple Cinnamon Gluten Free Popped Rice Crisps - 7.04oz

$4.29
4.6(187)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Zapp's New Orleans Kettle Style Spicy Cajun Crawtators Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$2.69($0.34/ounce)

HERR'S Baked Cheese Curls - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)
4.7(181)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Utz Kettle Classics Dark Russets Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free, No Preservatives

Herr's Ripple Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)

Herr's Original Kettle Cooked Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.