Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

deli ham sliced honey

206 results for “deli ham sliced honey”

Gallo All Natural Italian Dry Uncured Salame - 6oz

$4.99($0.83/ounce)

Columbus Italian Salami - 10oz: Cured Meat, Pre-Packaged

Tofurky Plant Based Hickory Smoked Deli Slices - 5.5oz/15ct

Applegate Farms Dairy-Free Pork & Beef Pepperoni - 4oz

Columbus Charcuterie Sampler Deli Meats - 12oz

Boar's Head Ovengold Turkey - Deli Sliced - price per lb

$14.49/lb($0.91/ounce)

True Story Single Serve Deli Turkey Snack - 1.25oz

$1.99($1.59/ounce)

Hickory Smoked Uncured Ham Steak - 8oz - Good & Gather™

$3.29($0.41/ounce)

Italian Style Beef, Pork, & Chicken Meatballs - Frozen - 26oz - Good & Gather™

$6.99($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1455)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Columbus Salame Sampler Deli Meats - 12oz: USDA QMP Seal, Cured

Oscar Mayer Deli Mesquite Smoked Turkey Breast Sliced Lunch Meat - 8oz

$3.99($0.50/ounce)

Sponsored

Signature Italian Uncured Salami Trio - 4oz - Good & Gather™

$7.49($1.87/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(59)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

True Story Oven Roasted Turkey Snack Pack - 5oz

$6.49($1.30/ounce)
4.2(47)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Prime Fresh Delicatessen Sliced Pepperoni - 7oz

$3.89($0.56/ounce)
4.8(113)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Applegate Organics Uncured Genoa Salami - 4oz

$7.99($2.00/ounce)
4.5(58)
Loved for: Clean Ingredients
SNAP EBT eligible

Extra-Thin Provolone Deli Sliced Cheese - 8oz/18 slices - Good & Gather™

$1.69($0.21/ounce)

Tofurky Smoked Ham Style Plant-Based Deli Slices - 5.5oz/15ct

Sliced Uncured Genoa Salami - 5oz - Good & Gather™

Hickory Smoked Uncured Boneless Sliced Quarter Ham - price per lb - Good & Gather™

$17.47 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

Boar's Head Sliced Cooked Ham - 8oz

$7.99($1.00/ounce)

Boar's Head Sliced Smoked Ham - 8oz

$7.99($1.00/ounce)

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

Several pre-sliced packs list 10 grams of protein per serving. Product details note about 4.5 servings in a 9‑ounce pack and about 8 servings in a 16‑ounce pack.

Some pre-sliced packs use peel-and-reseal packaging with a fully resealable film or lid designed to keep slices fresh after opening.

Keep sliced honey ham refrigerated. Some pre-sliced packs advise using the product within 7 days after opening; a cooked-ham description notes refrigerated leftovers kept 3–5 days when properly stored.

Many sliced honey ham items are fully cooked and ready to eat. For larger uncured hams, instructions include oven heating: preheat to 325°F, add 1/2 cup water to the pan, cover with foil, and bake 40–60 minutes (about 20 minutes per pound).

Use slices for sandwiches, wraps, salads, charcuterie boards, snacking straight from the pack, or quick on-the-go lunches.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.