Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dessert snack pack

240 results for “dessert snack pack”

Oreo Birthday Cake Creme Chocolate Sandwich Cookies Size - 17oz

$5.39($0.32/ounce)
Buy 2 for $9 Oreo cookies
4.4(922)
Loved for: fun for parties
SNAP EBT eligible

Teddy Grahams Chocolatey Chip ' Snacks - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.4(283)
Loved for: Nostalgic Taste
SNAP EBT eligible

noosa Raspberry Cheesecake Bites - 4.4oz/6ct

$5.99($1.36/ounce)

Chunk Nibbles Toffee Sweet & Salty Snack Clusters - 4.25oz

$4.99
reg $5.49
Sale
4.6(156)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Oreo King Size Chocolate Sandwich Cookies - 3.22oz

Chunk Nibble S'mores Sweet & Salty Snack Clusters - 4.25oz

$4.99
reg $5.49
Sale
4.7(123)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

RITZ Bits Cheese Sandwich Crackers Snack Pack Lunch Snacks - 10ct

Sponsored

Pringles Grab And Go Variety Pack - 22oz/16ct: Original, Cheddar, Barbecue, Sour Cream

$14.39($0.65/ounce)

Meiji Yan Yan Strawberry Cream Cracker Stick with Dip - 2oz

$1.59
was $1.69
New lower price

Pop-Tarts Frosted Chocolate Chip Cookie Dough Toaster Pastries - 13.5oz/8ct

$2.99

Snack Pack Vanilla Pudding - 13oz/4ct

$1.69($0.13/ounce)
4.6(1805)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Cheesecake Bite Collection - 18oz - Favorite Day

$7.49($0.42/ounce)

Quaker Halloween Chewy Chocolate Chip Snack Bars Minis - 13.8oz/28ct

$6.79($0.49/ounce)

Lotte Choco Pie Original - 5.93oz

$2.99($0.43/ounce)

BelVita Fruit Bakes Strawberry Soft Baked Breakfast Bars - 7.05oz/5pk

$4.19

Chunk Nibble Strawberry Sweet & Salty Snack Clusters - 4.25oz

$4.99
reg $5.49
Sale
4.7(133)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.