Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

diced tomatoes basil garlic oregano

205 results for “diced tomatoes basil garlic oregano”

CARBONE Roasted Garlic Pasta Sauce - 24oz

$8.49($0.35/fluid ounce)
4.8(116)
Loved for: homemade quality
SNAP EBT eligible

Litehouse Freeze-Dried Basil - 0.28oz

$4.99($17.82/ounce)

Siete Al Pastor Seasoning - 1oz: Garlic, Sea Salt

$2.59($2.59/ounce)

4-in-1 Pizza Seasonings - 3.03oz - Good & Gather™

$3.99($1.32/ounce)
4.3(63)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Hot Diced Jalapenos - 12oz - Market Pantry: Gluten-Free, Spicy

$2.29($0.19/fluid ounce)
Market PantryOnly at target
4.5(843)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Rao’s Made For Home Tomato Basil Soup -  16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.7(816)
Loved for: thick consistency
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Tomato Basil Pasta Sauce - 40oz: Mild Spice

Cleveland Kitchen Hot Honey Jalapenos - 16 fl oz

$5.99($0.37/fluid ounce)

Organic Oregano - 0.75oz Package: Grated, Certified Organic

Badia Dried Basil - .75oz

$3.49($4.65/ounce)
4.8(16)
SNAP EBT eligible

Greek Marinated Olive Medley with Basil and Garlic - 6.3oz - Good & Gather™

$3.39($0.53/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(99)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Sponsored

Crazy Fresh Diced White Onion - 6oz

$2.99($0.50/ounce)

Organic Whole Rosemary - 1.2oz - Good & Gather™

$5.59($4.66/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(155)
SNAP EBT eligible

Mongolian Garlic Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(371)
Loved for: flavorful sauce
SNAP EBT eligible

Ragu Kettle Cooked Roasted Garlic Pasta Sauce - 24oz: No Added Sugar

Muir Glen Fire Roasted Crushed - 28oz

$5.29($0.19/ounce)

Cleveland Kitchen Classic Dill Pickle Spears - 32oz

Botticelli Tomato & Basil Pasta Sauce - 24oz

$4.99($0.21/ounce)

Kinder's Gluten Free Woodfire Garlic Blend Seasoning - 6oz

$5.69($0.95/ounce)
4.7(118)
Loved for: smoky garlic flavor
SNAP EBT eligible

Badia Garlic Powder - 3oz

$1.89($0.63/ounce)
4.8(105)
SNAP EBT eligible

Gotham Greens Tzatziki Dip - 7oz

$4.99
reg $5.49
Sale

Chosen Foods Mediterranean Artichoke Dressing - 8 fl oz

$5.29($0.66/fluid ounce)
4.4(141)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.