Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dove milk chocolate pumpkins

371 results for “dove milk chocolate pumpkins”

Harry Potter x Target Cockroach Clusters Candy Chocolates - 3ct

Fall Harvest Candy Mix Tub Halloween Candy - 24oz - Favorite Day™

$5.00($0.21/ounce)

Reese's Pieces Peanut Butter Movie Theater Box Candy - 4oz

$1.00($0.25/ounce)
was $1.59
New lower price
4.7(3331)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Snickers Fun Size Chocolate Candy Bars - 10.59oz

$6.19($0.58/ounce)

Cadbury Caramello Miniatures Milk Chocolate Caramel Candy - 7.1oz

$5.99
4.7(181)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

UNREAL Chocolate Coconut & Nougat Halloween Candy Bars Variety Bag - 11.43oz/20ct

Milk Duds Chocolate and Caramel Movie Theater Box Candy - 5oz

$1.00($0.20/ounce)
was $1.59
New lower price
4.7(2800)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Nutty and Fruity Chocolate Pistachio Nest Kadayif Cups - 6oz

Cadbury Dairy Milk Chocolate Candy - 3.5oz

$3.19($0.91/ounce)
4.7(860)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Hu Almond Butter + Puffed Quinoia Dark Choclate - 2.1oz

$4.39
4.9(303)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Milky Way Fun Size Milk Chocolate Candy Bars - 10.65oz

$6.19($0.58/ounce)
4.8(1342)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hu Salty Dark Chocolate 70% Cacao Candy - 2.1oz

$4.39($2.09/ounce)

Frozen Pumpkin Spice Ice Cream Bites - 8.52oz/12ct - Favorite Day™

$4.99($0.59/ounce)
was $5.49
New lower price
Favorite DayNew at target
4.1(227)
Loved for: fun treat
SNAP EBT eligible

Lindt LINDOR Milk Chocolate Candy Truffles Bag - 5.1oz

$6.99($1.37/ounce)
4.8(1372)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Mini Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free, Sodium Free

$4.99($0.50/ounce)
Select items on sale

Tony's Caramel and Sea Salt Milk Chocolate Candy Bar - 6.35oz

Reese's Peanut Butter Milk Chocolate Cups Halloween Candy Jumbo Snack Size - 19.5oz

M&M's Milk Chocolate Minis Sharing Size Halloween Candy - 9.4oz

$5.49($0.58/ounce)
4.8(6674)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Twix Chocolate Caramel Candy Cookie Bars  Sharing Size - 3.02oz

$2.99($0.99/ounce)
4.8(4210)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.