Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

easter chips

1,000+ results for “easter chips”

Pringles Salt & Vinegar Potato Crisps Chips - 5.5oz

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Frito-Lay Variety Pack Bold Mix - 18ct: Hot Cheese, Chili, Onion, Vinegar, Nacho Snacks

$8.99($0.53/ounce)
Select items on sale

Frito-Lay Back to School Mix Chips - 14oz/18ct

$8.99
reg $10.99
Sale
Frito-LayNew at target
4.4(16)
SNAP EBT eligible

Pringles Lightly Salted Potato Crisps Chips - 5.2oz

Nestle Toll House Butterscotch Chips for Cookie Baking - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives

Ghirardelli Premium Baking Semi-Sweet Chocolate Chips - 12oz

$7.69($0.64/ounce)
4.8(3316)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Utz Sourdough Specials Pretzels - 16oz: Tree Nut Free

$3.49($0.22/ounce)
4.6(188)
Loved for: excellent crunch
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Doritos Mix Variety Pack - 18oz/18ct

$8.99($0.50/ounce)
reg $10.99
Sale

Harvest Snaps Baked Veggie Snack Variety Pack - 5.3oz/6ct

Cheetos Simply White Cheddar Puffs Snacks - 6oz: Gluten-Free, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

GHIRARDELLI Premium Baking Milk Chocolate Chips - 11.5oz

$7.69($0.67/ounce)
4.8(3316)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Dot's Homestyle Pretzels Original Twists Snack Multipack - 10oz/10ct

Cheetos Minis Cheddar Bites – 3.62oz

$2.29($0.63/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.5(520)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Positively Delicious Mix Variety Pack - 8oz/10ct

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips - 7.75oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.