skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
New Arrivals
Back to School
College
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
ebt eligible items non food
Target
Clothing, Shoes & Accessories
ebt eligible items non food
Filter
Sort
Target Circle Deals
Pickup
Same-day Delivery
Shipping
Shop in store
Deals
Type
Brand
New & Top Rated
Dietary Preferences
Flavor
Diet Type
Protein Grams Per Serving
1,000+ results
for “ebt eligible items non food”
$26.98
Ohio Stoneware Pickling Fermentation Crock, 1 Pint, Handmade for Food Preserving Cooking Utensil Storage and Decor, Blue
OHIO STONEWARE LLC
Add to cart
$7.95
Hutzler Tomato Saver, Red
Hutzler
5
(1)
Add to cart
$47.90 - $47.99
reg
$99.99
Sale
Collapsible BBQ Prep Tub with Lid (22L), Cutting Board, Dish Basin for Kitchen, Bowl, Vegetable and Fruit, Storage Basket for Picnic
Garvee
New at
target
¬
Add to cart
$101.98 - $111.98
Lehman's European Style Fermentation Crock Set with Wooden Stomper and Fitted Weights, Set to Preserve Sauerkraut Pickles Kimchi and More
Lehman's
Add to cart
$19.94
Lekue Reusable Sandwich & Baguette Case, Platinum Silicone, Air Tight, Sandwich & Baguette Set/2
Lekue
Add to cart
$29.98
Ironwood Gourmet 28221 Appalachian Salt Cellar, Acacia Wood
Fox Run
5
(2)
Add to cart
$34.56
reg
$39.74
Sale
Winco Nesting Polypropylene Lug Box, Gray
Winco
Add to cart
$13.49
Joie Fresh Stretch Avocado Pod, Silicone Stretch Cover for Cut Avocados
Joie Kitchen
Add to cart
$30.90
VEVOR 2 Pack Stainless Steam Hotel Pans,1/2 Size Table Steam Pans With Lids, 6In Deep,Anti Jam Restaurant Supplies Reusable Catering Storage,Silver
VEVOR
Add to cart
$99.90
VEVOR Bakery Display Case, 4-Tier Commercial Countertop Pastry Display Case, Clear Acrylic Bread Box, Party Cake Cabinet, 22.4"x17.3"x15.9",Clear
VEVOR
Add to cart
$49.99
reg
$69.99
Sale
Stainless Steel Roll Top Bread Box with Bamboo Base for Kitchen Countertop - Fits Cookies Bagels Muffins
Garvee
New at
target
¬
Add to cart
$148.50 - $179.50
Blue Rose Polish Pottery 876 Ceramika Artystyczna Basket
Blue Rose Pottery
+ 2
Add to cart
Sponsored
$28.99
Hutzler Classic Food Savers, Set of 4, Includes Yellow and Red Onion, Tomato and Garlic Storage Containers
Hutzler
Add to cart
$23.95
Norpro Unbleached Pre-Cut Baking Paper Sheets – 16x12 Inches, 100 Count
Norpro
Add to cart
$36.50 - $48.50
Blue Rose Polish Pottery D081 Manufaktura Cow Creamer
Blue Rose Pottery
5
(2)
+ 6
Add to cart
$101.06
reg
$869.99
Sale
Little Giant BKT5 Plastic Honey Bucket w/ Gate for Beekeeping, 5 Gallon (3 Pack)
Little Giant
4.8
(4)
Add to cart
$16.95
Progressive International ProKeeper+ Airtight Seasoning Storage Containers, Set of 2, Clear Plastic
Progressive International
Add to cart
$64.98
Lehman's Small Stainless Steel Milk Can, Seamless Solid Bail, 10 inches high, 1.3 Gallon
Lehman's
5
(1)
Add to cart
$30.95
Progressive International ProKeeper+ Airtight Large Coffee Storage Container, Clear Plastic
Progressive International
Add to cart
$44.95 - $44.96
reg
$59.95
Sale
JoyJolt 2-Sectional Divided Food Prep Food Storage Containers with Lids - Set of 5
JoyJolt
4.8
(33)
Add to cart
$79.95
Emile Henry Made in France Garlic Pot
Emile Henry
Add to cart
$15.95
Progressive Prepworks Air Tight Mini Deli ProKeeper with Hinged Lid, White
Progressive International
Add to cart
Sponsored
of 50
Page 1
Page 20
Page 22
Trending now
Skip to next section
$7.39
($0.46/ounce)
Buy 1 get 1 25% off Seven Sundays breakfast items
Seven Sundays Wildberry Protein Oats, Gluten Free Instant Oatmeal - 16 oz
4.8 out of 5 stars with 239 ratings
239 reviews
Add to cart
$5.79
($0.70/ounce)
purely elizabeth. Maple Cinnamon Roll Protein Oatmeal - 8.3oz/5ct
4.3 out of 5 stars with 396 ratings
396 reviews
Add to cart
$3.19
($1.52/ounce)
Oats Overnight Chocolate Chip Cookie Dough Breakfast Shake - 2.1oz
4.6 out of 5 stars with 103 ratings
103 reviews
Add to cart
$3.19
Kodiak Cakes Protein-Packed Overnight Oats - 2.47oz
4.2 out of 5 stars with 463 ratings
463 reviews
Add to cart
$3.19
Oats Overnight Pumpkin Pie Bottle - 2.1oz
4.9 out of 5 stars with 20 ratings
20 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.89 - $4.39
Old Fashioned Oats - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 1776 ratings
1776 reviews
Add to cart
$2.29
Kodiak Cakes Protein-Packed Single-Serve Oatmeal Cup - 2.12oz
4.2 out of 5 stars with 631 ratings
631 reviews
Add to cart
$2.99
($0.25/ounce)
Quaker Instant Oatmeal Maple Brown Sugar 8ct: 100 Percent Whole Grain, No Artificial Sweeteners
4 out of 5 stars with 1328 ratings
1328 reviews
Add to cart
$3.49
Oats Overnight Chocolate Chip Cookie Dough Breakfast Shake Pouch - 2.6oz
3.9 out of 5 stars with 5148 ratings
5148 reviews
Add to cart
Bestseller
$7.59
($0.24/ounce)
Bob's Red Mill Gluten Free Organic Old Fashioned Rolled Oats - 32oz
4.8 out of 5 stars with 837 ratings
837 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.19
($1.52/ounce)
Oats Overnight Shake Maple Brown Sugar - 2.1oz
4.4 out of 5 stars with 183 ratings
183 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.49
Oats Overnight Fruity Cereal Breakfast Shake Pouch - 2.4oz
4.2 out of 5 stars with 3395 ratings
3395 reviews
Add to cart
$3.19
($1.45/ounce)
Overnight Oats Blueberry Muffin Shake - 2.2oz
4.5 out of 5 stars with 22 ratings
22 reviews
Add to cart
$3.19
($1.45/ounce)
Oats Overnight Mocha Chip Shake - 2.2oz
4.3 out of 5 stars with 98 ratings
98 reviews
Add to cart
$6.39
Kodiak Cakes Peak Protein Packed Oatmeal - 10.58oz/4ct
4.6 out of 5 stars with 130 ratings
130 reviews
Add to cart
$2.89
Quaker Oat Shake & Go, 23g Protein with Milk, Strawberry Banana 1.5 oz
3.4 out of 5 stars with 5 ratings
5 reviews
Add to cart
$2.89
($0.16/ounce)
Quick Oats - 18oz - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 458 ratings
458 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.49
($0.13/ounce)
Quaker Oats Old Fashioned Oats - 42oz
4.5 out of 5 stars with 2127 ratings
2127 reviews
Add to cart
$3.49
Oats Overnight Cinnamon Roll Breakfast Shake Pouch - 2.4oz
4.1 out of 5 stars with 7431 ratings
7431 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.49
Oats Overnight Cookies and Cream Breakfast Shake Pouch - 2.7oz
4.2 out of 5 stars with 6105 ratings
6105 reviews
Add to cart
$2.99
($0.25/ounce)
Quaker Instant Oatmeal Apple Cinnamon - 8ct/12.1oz: 100 Percent Whole Grain, No Artificial Flavors
4.5 out of 5 stars with 860 ratings
860 reviews
Add to cart
$3.49
Oats Overnight Glazed Blueberry Donut Breakfast Shake Pouch - 2.8oz
4.3 out of 5 stars with 3876 ratings
3876 reviews
Add to cart
$3.19
($1.45/ounce)
Oats Overnight Shake Chocolate Peanut Butter - 2.2oz
4.3 out of 5 stars with 224 ratings
224 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.79
Kodiak Protein-Packed Instant Oatmeal Packets - 6ct
4.4 out of 5 stars with 3432 ratings
3432 reviews
Add to cart
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms