Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

eden pumpkin seeds

583 results for “eden pumpkin seeds”

SkinnyDipped Dark Chocolate Peanut Butter Almonds - 3.5oz

$4.99
4.8(308)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Biena Chickpea Snacks Rockin' Ranch - 8oz: Roasted

$6.99($0.87/ounce)
4.1(123)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

nutpods Toasted Marshmallow Almond + Coconut Coffee Creamer - 25.4 fl oz

$5.69($0.22/fluid ounce)

Navitas Organics Hemp Seeds - 8oz

$11.99($1.50/ounce)

Wonderful Pistachios No Shells Chili Roasted - 5.5oz

$6.99($1.27/ounce)

Planters Deluxe Salted Whole Cashews - 18.25oz

$10.59($0.58/ounce)

Goya Black Beans 16oz

$1.79($0.11/ounce)
4.6(96)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Hapi Wasabi Green Peas - 9.90z: Roasted, Spiced

$6.29($0.64/ounce)

Sponsored

De La Rosa Japones Peanuts Candy Value Pack - 32oz

$7.79($0.24/ounce)

Wonderful Lightly Salted Roasted Pistachios - 20oz

$11.49($0.57/ounce)
4.6(377)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Poppy Seeds - 2.5oz - Good & Gather™

$2.79($1.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.9(108)
SNAP EBT eligible

Camellia Red Kidney Beans - 16oz: Dried

$2.59
4.9(109)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

KIND Bars Dark Chocolate Raspberry Pumpkin Seed Gluten Free Snacks - 8.4oz/6ct: 5g Protein

$6.79($0.81/ounce)

Wonderful Pistachios No Shell Sea Salt & Pepper - 11oz: Roasted, Salted

Wonderful Pistachios No Shells Honey Roasted - 5.5oz

$6.99($1.27/ounce)

Pumpkin Spice Granola 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(31)
Loved for: pumpkin spice flavor
SNAP EBT eligible

Planters Deluxe Pistachio Mix - 14.5oz: Salted, Mild Spice Level

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.