fast bites
$5.99($0.71/ounce)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible
$5.99($0.74/ounce)
$3.99
SNAP EBT eligible
$10.59($0.34/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$1.59($0.49/ounce)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible
$4.79($0.68/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
$7.49
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible
$6.79
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible
$3.69($0.87/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$9.99($0.45/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$3.99($0.50/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$5.99($0.85/ounce)
$4.99
Loved for: convenient for meals
SNAP EBT eligible
$2.49
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible
$9.99($0.56/ounce)
reg $10.99
Sale
SNAP EBT eligible
Sponsored