Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fiber granola

210 results for “fiber granola”

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

Nature Valley Protein Oats 'n Honey Crunchy Granola

$4.69 - $6.89
4.8(1012)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

MAGIC SPOON Dark Chocolate Almond Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Pumpkin Spice Granola 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(31)
Loved for: pumpkin spice flavor
SNAP EBT eligible

Nature Valley Protein Oats 'n Dark Chocolate Crunchy Granola

$4.69 - $6.89

Kodiak Protein-Packed Salted Caramel Granola - 11oz

$5.59
4.7(127)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

:ratio Maple Almond Granola - 9.8oz

$7.29
:ratioNew at target
SNAP EBT eligible

Sponsored

Oat Haus Cookie Dough Granola - 10oz

Cheerios Honey Nut Granola - 10oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Lovebird Protein Original Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors, Vanilla, Maple

$6.79
was $7.99
New lower price

Wilde Terra Triple Berry Granola - 10oz

$7.19
4.6(298)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Nature Valley Oats 'N Honey Granola Crunch

$4.69 - $6.89
4.7(641)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Kodiak Protein-Packed Cookie Butter Oat Granola - 11oz

Lovebird Protein Cinnamon Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$6.79
was $7.99
New lower price

Kodiak Protein-Packed Honey Oat Granola - 11oz

$5.59($0.51/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.