Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fiber granola

210 results for “fiber granola”

Purely Elizabeth Chocolate Chip Cookie Granola - 9oz

MAGIC SPOON Honey Almond Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Catalina Crunch Protein Granola - 8oz

Mixed Berry Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(584)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Special K Vanilla and Almond Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

$4.79($0.44/ounce)

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

KIND Oats & Honey Clusters Granola - 17oz: No Certified Synthetic Colors, Coconut

$6.99($0.41/ounce)

Nature's Path Pumpkin Seed + Flax Granola – 24.7oz

$8.79($0.36/ounce)
4.6(1710)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Special K Red Berries Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

Purely Elizabeth Blueberry Hemp Grain Granola - 10oz

Oat Haus Choc Chip Banana Bread Granola - 10oz

Skip to next section

Sponsored

NuTrail Honey Nut Granola - 8oz: Keto Certified, Grain-Free

$6.99($0.87/ounce)
4.7(227)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

KIND Peanut Butter Whole Grain Clusters Granola - 17oz: No Certified Synthetic Colors

$6.99($0.41/ounce)

NuTrail Blueberry Cinnamon Granola - 8oz

$6.99($0.87/ounce)
4.7(312)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Cinnamon Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(451)
SNAP EBT eligible

Tropical Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99
4.4(29)
Loved for: tropical flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.