Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

free gluten kid snack

548 results for “free gluten kid snack”

On The Border Café Style Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors, No Preservatives

KIND Bars Dark Chocolate Raspberry Pumpkin Seed Gluten Free Snacks - 8.4oz/6ct: 5g Protein

$6.79($0.81/ounce)

Organic Chocolate Brownie Whole Grain Baked Bar - 15.24oz/12ct - Good & Gather™

$7.99($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(789)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Annie's Snack Variety Pack - 10.8oz/12ct: Organic Certified, Cholesterol Free

$8.49($0.79/ounce)
Coupon: $1 off

MadeGood Mornings Blueberry Soft Baked Oat Bars - 5.3oz/5ct

$3.89($0.73/ounce)
4.5(531)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Rice Krispies Treats Original Marshmallow Squares - 40ct/31.2oz

ALOHA Peanut Butter Chocolate Chip Protein Bars - 9.88oz/5ct: Organic, Vegan, Gluten-Free

$10.59($1.07/ounce)

Sponsored

Chocolate Chip Banana Bread Whole Grain Baked Bar - 15.24oz - Good & Gather™

$7.99($0.52/ounce)

Nature's Bakery Apple Cinnamon Fig Snack Bars - 12oz/6ct

$4.99($0.42/ounce)
4.8(1551)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Organic Blueberry Muffin Whole Grain Baked Bar - 15.24oz/12ct - Good & Gather™

CLIF BUILDERS Chocolatey Peanut Butter 20g Protein Bars - Gluten Free - 2.4oz/6ct

$8.66($0.60/ounce)
reg $10.19
Clearance

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Protein Pastry - Strawberry - 8.6oz/4ct

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(3149)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Too Good & Co. Kids' Banana & Strawberry Yogurt Pouches - 14oz/4ct

$4.89($0.35/ounce)

GoGo SqueeZ yogurtZ Low Fat Strawberry & Banana Variety Pack - 3oz/16ct

$13.79($0.29/ounce)
4.7(1101)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.