Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

french sticks

342 results for “french sticks”

Crystal Farms String Cheese - 10oz: No Artificial Flavors

$4.49($0.45/ounce)
4.7(184)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Jus-Rol Puff Pastry Dough - 13.2oz

$4.19($0.32/ounce)

French's Original Crispy Fried Onions -  2.8oz

$2.99($1.07/ounce)

Badia Cinnamon Sticks - 0.5oz

$1.19($2.38/ounce)
4.5(46)
SNAP EBT eligible

Chomps Chomplings Sea Salt Beef Mini Sticks - 3oz/6ct: Keto Certified, Sugar-Free, High Protein

$7.99($2.66/ounce)

Goya Frozen Disco Grandes Para Empanadas - 20oz/10ct

$4.19($0.21/ounce)

Archer Jerky Turkey Mini Sticks - 7.36oz/16ct: Sugar-Free, Gluten-Free, 5g Protein

$12.89($1.75/ounce)
was $14.39
New lower price

Petite Kaiser Dinner Rolls - 8oz/12ct - Favorite Day

$3.99($0.27/ounce)

Sponsored

Archer Jerky Sweet BBQ Mini Meat Sticks - 4oz/8ct

$6.99
reg $7.99
Sale

Vandy French Onion Crisps Potato Chips - 5oz

Chomps Snack Sticks Original Chicken Meat Sticks - 9.2oz/8ct

$18.49

New York Bakery The Original Texas Toast Caesar Croutons - 5oz

Take & Bake Garlic Parmesan Breadsticks - 9oz/6ct - Favorite Day™

$3.59($0.40/ounce)

Chomps Snack Sticks Taco Beef Meat Stick - 1.15oz

$2.69($2.34/ounce)
4.6(10049)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Chomps Snack Sticks Nashville Hot Chicken Meat Sticks - 1.15oz

$2.69

Fresh Celery Sticks

$3.59 - $3.99
3.7(51)
SNAP EBT eligible

Chomps Snack Sticks Original Chicken Meat Sticks - 1.15oz

$2.69

Chocolate Petite Croissants - 4.5oz/6ct - Favorite Day: Chocolate Drizzle

$5.29($1.18/ounce)

Chomps Chomplings Jalapeno Beef Mini Sticks - 3oz/6ct: Keto Certified, Sugar-Free, High Protein

$7.99($2.66/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.