Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fried chicken prime

661 results for “fried chicken prime”

Perdue Shortcuts Diced Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast Value Pack - 1.25-3.25lbs - price per lb. - Good & Gather™

$19.47 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Boneless & Skinless Chicken Breasts Value Pack - 2.5-3.8lbs - price per lb

$15.16 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Marie Callender's Chicken Pot Pie - 10oz

$2.99($0.30/ounce)
4.2(5098)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Tyson Bacon & Cheddar Chicken Burger - Frozen - 20oz

$6.99
TysonNew at target
4.1(129)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Chicken Fried Rice - 12oz - Good & Gather™

$6.99($0.58/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(37)
SNAP EBT eligible

Cajun Seasoned Grilled Chicken Breast Strips - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(2111)
Loved for: flavorful chicken
SNAP EBT eligible

Just Bare Family Pack Bites - 36oz

$14.99
Just BareNew at target
5(5)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Three Cheese Chicken Meatballs - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)

Fresh Organic Air Chilled Chicken Breast Tenders - 1-1.7lbs - price per lb - Good & Gather™

$12.39 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Marie Callender's Country Fried Chicken & Gravy - 13.1oz

Perdue Harvestland Organic Chicken Breast - 0.8-1.75 lb - price per lb

$9.35 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tai Pei Chicken Fried Rice - 11oz

$3.69($0.34/ounce)
4.7(44)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Impossible Plant-Based Chicken Nuggets - Frozen - 13.5oz

$6.99
ImpossibleNew at target
5(12)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Fresh Organic Boneless & Skinless Air Chilled Thin Sliced Chicken Breasts - 1-2lbs - price per lb - Good & Gather™

$14.58 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson All Natural Chicken Tenderloins - Frozen - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

Fresh Organic Air Chilled Boneless & Skinless Chicken Breasts - 0.75-2.25lbs - price per lb - Good & Gather™

$15.73 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.