Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

frozen chicken thighs

218 results for “frozen chicken thighs”

Foster Farms Simply Raised USDA Antibiotic Free Party Chicken Wings - 1-2.5lbs - price per lb

$6.74 max price($4.49/lb)
Final price will be based on weight.

Crescent Foods Frozen Breaded Chicken Nuggets - 3lbs

$15.99

Yummy Dino Buddies Chicken Breast Nuggets - - 35oz

$9.19($0.26/ounce)
4.6(639)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Perdue Shortcuts Diced Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

Tyson Buffalo Chicken Wings - - 40oz: Bone-In, Buffalo Sauce

$11.99($0.30/ounce)

Tyson Ready To Cook Restaurant Style Crispy Nugget - Frozen - 40oz

Perdue Antibiotic Free Chicken Drumsticks - 1.6-2.2lbs - price per lb

$4.38 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Custom Made Meals Raised without Antibiotics Fresh Dill Pickle Chicken Bites - 16oz

$8.99
was $9.99
New lower price

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast Value Pack - 1.25-3.25lbs - price per lb. - Good & Gather™

$19.47 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Foster Farms Buffalo Strips - Frozen - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
Foster FarmsNew at target
4(32)
SNAP EBT eligible

Tyson Cheesy Popcorn Chicken - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)
4.3(35)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Diced Grilled Chicken Breast Multipack - 3oz/5pk - Good & Gather™

Sponsored

Tyson Original Chicken Burger - Frozen - 21oz

$6.99
TysonNew at target
4.2(10)
SNAP EBT eligible

Perdue Harvestland Organic Chicken Breast - 0.8-1.75 lb - price per lb

$9.35 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Foster Farms Free Range Air Chilled Boneless & Skinless Thin Sliced Chicken Breasts - 0.8-2.8lbs - price per lb

$17.61 max price($6.29/lb)
Final price will be based on weight.

No Antibiotics Ever Air Chilled Chicken Wings - 0.75-1.90lbs - price per lb. - Good & Gather™

$7.58 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Oven Roasted Rotisserie Chicken - 30oz - Good & Gather™

Three Cheese Chicken Meatballs - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)

Foster Farms No Antibiotics Ever Boneless Skinless Chicken Breast Tenders - 1-2lbs - price per lb

$12.58 max price($6.29/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Honey Battered Breast Tenders - - 25.5oz

$6.99($0.27/ounce)
4.4(829)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Kevin's Natural Foods Korean BBQ-Style Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)
4(1378)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.