Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

garlic chives

286 results for “garlic chives”

Margaritaville Sunset Shrimp Scampi - Frozen - 8oz

$6.99

Taco Bell Chicken Taco Seasoning - 1oz: Garlic, Onion, Sugar

Famous Dave's Classic Dill Pickle Chips - 24 fl oz: Garlic Flavor

Organic Whole Rosemary - 1.2oz - Good & Gather™

$5.59($4.66/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(155)
SNAP EBT eligible

Badia Season Garlic Powder 8oz: Dried Herb, Spice

$6.49($0.81/ounce)

Kinder's Onion Dip and Seasoning Mix - 1.25oz

$1.99
4.2(21)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Good Foods Avocado Green Goddess Dip - 8oz

$4.99
Good FoodsNew at target
4.7(70)
SNAP EBT eligible

Loisa Organic Sazón Seasoning - 2.3oz

$6.99($3.04/ounce)
4.6(46)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Three Bridges Cheddar and Chive Potato Bakes - 4.6oz

$3.99($0.87/ounce)
4.3(240)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Fresh Japanese Kamuela Cucumbers - 3ct/1lb

$5.59($0.35/ounce)

Pearls Specialties Blue Cheese Hand-Stuffed Queen Olives - 6.7oz

$4.29($0.64/ounce)
4.4(147)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sturdy Sauce High Protein Garlic Herb Pasta Sauce - 17oz

Hellman's Chipotle Mayonnaise Mild Spread & Dressing - 11.5oz

$4.49($0.39/fluid ounce)
4.6(155)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Cholula Original  Mild Salsa Verde - 12oz

Pearls Specialties Garlic Stuffed Queen Olives - 7oz

$4.79($0.68/ounce)
4.4(82)
Loved for: firm texture
SNAP EBT eligible

Goya Minced Garlic 4.5oz

$3.39($0.75/ounce)
4.7(10)
SNAP EBT eligible

Cleveland Kitchen Spicy Kimchi - 16oz

$5.29($0.33/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.