Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

garlic pistachios

240 results for “garlic pistachios”

Ground Italian Seasoning - 0.75oz - Good & Gather™

$1.19($1.59/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(958)
Loved for: aromatic flavor
SNAP EBT eligible

Fresh Carrot Sticks - 12oz - Good & Gather™

$1.99($0.17/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1591)
SNAP EBT eligible

Manzanilla Olives with Pimiento - 5.75oz - Market Pantry™

$1.99($0.35/ounce)
Market PantryOnly at target
4.5(1021)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Graza Garlic Aioli - 12 fl oz

$8.99
4.4(22)
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(894)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Roasted Garlic & Herb Pasta Sauce - 24oz - Good & Gather™

$1.99($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(9473)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Yukon Gold Garlic Mashed Potatoes - 24oz - Good & Gather™

$3.99($0.17/ounce)

Spice World Whole Garlic - 3ct Bag

$1.99($0.66/ounce)

Spice World Premium Minced Squeeze Garlic - 9.5oz

$5.59($0.59/ounce)

Salt Free Garlic & Herb Seasoning Blend - 2.5oz - Good & Gather™

$1.99($0.80/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(541)
Loved for: salt free
SNAP EBT eligible

Sponsored

Garlic Salt - 5.25oz - Good & Gather™

$1.19($0.23/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(491)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Garlic Stuffed Queen Olives - 7oz - Good & Gather™

$4.19($0.60/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(300)
Loved for: firm texture
SNAP EBT eligible

Sabra Roasted Garlic Hummus - 8oz

$3.29
4.7(395)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Cheese Tortellini - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(643)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Fresh Italian Blend - 9oz - Good & Gather™

$3.39($0.38/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1411)
SNAP EBT eligible

Kraft 12 fl oz Chipotle Aioli + 12 fl oz Garlic Aioli

$8.92
Value Bundle
$9.38 when purchased separately

Cleveland Kitchen Pickled Red Onions - 16 fl oz

$5.29($0.33/fluid ounce)

Smoked Paprika - 2.12oz - Good & Gather™

$2.49($1.17/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(651)
SNAP EBT eligible

Frozen Cut Leaf Spinach - 10oz - Good & Gather™

$1.59($0.16/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(729)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.