Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

goya peas

85 results for “goya peas”

Goya Enriched Medium Grain White Rice - 5lbs

$8.59($0.11/ounce)

Goya Cuban Style Pork Tamales - 16oz/4ct

$4.99($0.31/ounce)

GOYA Gluten Free Tostones Fried Plantains - 16oz

$4.59($0.29/ounce)
4.5(82)
Loved for: good flavor
SNAP EBT eligible

Goya Lightly Salted Original Plantatin Chips - 5oz: Banana Flavor

$3.39($0.68/ounce)
4.7(56)
Loved for: gluten free
SNAP EBT eligible

Goya Chorizos - 3.5oz

$3.69($1.05/ounce)
4.4(18)
SNAP EBT eligible

GOYA Cocktail Olives Spanish Olives - 5.5oz

$2.99($0.54/ounce)

GOYA Frozen Tapas Para Empanadas - 11.6oz/12ct

$4.59($0.40/ounce)
4.4(75)
Loved for: flaky texture
SNAP EBT eligible

Goya Frozen Disco Grandes Para Empanadas - 20oz/10ct

$4.19($0.21/ounce)

Goya Baked Beef Empanadas - 10oz

$8.29($0.83/ounce)

Goya Passion Fruit - 14oz: No Added Sugar

$6.39($0.46/ounce)
was $6.79
New lower price

Sazon Goya Unique Seasoning with Azafran - 3.52oz

$3.19($0.91/ounce)

Sponsored

Goya Chicken Taquitos - 21oz

$13.79($0.66/ounce)
4.2(26)
SNAP EBT eligible

Goya Pre-Cooked White Corn Meal - 35.2oz: Gluten-Free

$2.79($0.08/ounce)

Goya Maria Cookies - 7oz

$1.29($0.18/ounce)
4.6(242)
SNAP EBT eligible

Goya Mexican Kitchen Frozen Beef Taquitos - 21oz/20ct

$13.99($0.67/ounce)

Goya Sazon con Azafran 1.41oz: Garlic, Cumin, Turmeric, Saffron

Goya Panela Cone - 8oz: Source Sugar Cane

$1.59($0.20/ounce)
was $1.79
New lower price

GOYA Mariquitas Regular Barrels Chips - 20oz

$8.99($0.50/ounce)

Goya Frozen Ham Croquetes - 9.6oz

$5.59($0.58/ounce)

Goya Disco Dough - 14oz

$3.99($0.29/ounce)
4.6(71)
SNAP EBT eligible

Goya Chiles Rellenos Mexican Style Stuffed Peppers - 13oz/2ct

Goya Cream of Coconut - 15oz Can

$3.69($0.25/ounce)
4(116)
Loved for: versatile for drinks
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.