Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

granola hippies

304 results for “granola hippies”

Annie'S Chocolate Chip Chewy Value Pack - 10.68oz/12ct

$8.99($0.84/ounce)
4.2(281)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Little Spoon Chocolate Chip Oat Bakes Kids' Snack Bars - 5.3oz/5ct

$5.99($1.13/ounce)

Once Upon a Farm Smart Wheels Bar – Pine-Apple & Greens - 3.35oz/5ct

Special K Red Berries Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

Peanut Butter Protein Granola - 10oz - Good & Gather™

$4.99
4.2(19)
Loved for: good flavor
SNAP EBT eligible

Quaker Chewy Dipps Peanut Butter Granola Bars - 14.8oz/14ct

$4.99($0.34/ounce)
4.5(447)
Loved for: convenient snack
SNAP EBT eligible

Nature Valley Crunchy Oats 'N Honey Granola Bars - 12ct/17.88oz

$5.49($0.31/ounce)
reg $5.79
Sale

Amara Organic Smoothie Melts Mixed Red Berries Plant Based Yogurt Baby Snack - 1oz

$5.19
AmaraNew at target
4.8(299)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Quaker Halloween Chewy Chocolate Chip Snack Bars Minis - 13.8oz/28ct

$6.79($0.49/ounce)

Sponsored

Rice Krispies Treats Original Marshmallow Squares - 40ct/31.2oz

Organic Strawberry and Beet Snack Bars - 3.17oz/5ct - Good & Gather™

$3.59
Good & GatherOnly at target
4.4(738)
Loved for: no added sugar
SNAP EBT eligible

Nature Valley Crunchy Peanut Butter Granola Bars - 6ct/8.94oz: No Artificial Flavors, Whole Grain

Nature Valley Oats 'N Honey Granola Crunch

$4.69 - $6.89
4.7(641)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.