Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

guilt-free chocolate

888 results for “guilt free chocolate”

Dark Chocolaty Cherry Cashew with Other Natural Flavors Nut Bars - 8.4oz/6ct - Good & Gather™

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips for Cookie Baking - 12oz: Gluten-Free, No Preservatives

$4.99($0.42/ounce)
Select items on sale

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Mini Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free, Sodium Free

$4.99($0.50/ounce)
Select items on sale

Nestle Toll House Dark Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free

$4.99($0.50/ounce)
Select items on sale

Nestle Toll House Milk Chocolate Chips for Cookie Baking - 11.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$4.99($0.43/ounce)
Select items on sale

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips for Cookie Baking - 24oz: Gluten-Free

$7.49($0.31/ounce)
Select items on sale

Nestle Toll House Milk Chocolate Chips for Cookie Baking - 23oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$7.49($0.33/ounce)
Select items on sale

Organic Iced Oatmeal Cookie Whole Grain Baked Bar - 15.25oz/12ct - Good & Gather™

$6.99($0.46/ounce)
reg $7.99
Sale
Good & GatherOnly at target
4.4(1709)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Organic Strawberry Shortcake Whole Grain Baked Bar - 12ct - Good & Gather™

$6.99($0.46/ounce)
reg $7.99
Sale
Good & GatherOnly at target
4.3(870)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Organic Blueberry Muffin Whole Grain Baked Bar - 15.24oz/12ct - Good & Gather™

$6.99($0.46/ounce)
reg $7.99
Sale

Sweet Loren's Breakfast Biscuits Cinnamon Sugar Snack Bars - 1.6oz/5ct

$5.99
reg $6.69
Sale

Sponsored

Apple Pie Nutrition Bars - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(820)
Loved for: healthy snack
SNAP EBT eligible

Protein Bars Blueberry - 12g Protein - 4ct - Good & Gather™

$5.59($0.76/ounce)

Cashew Cookie Nutrition Bars - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(542)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Lemon Nutrition Bars - 5g Protein - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)

Sweet Loren's Breakfast Biscuits Blueberry Snack Bars - 1.6oz/5ct

Baked S'mores Snack Bars - 5g Protein - 12.7 oz/10ct - Good & Gather™

Gummi Sharks Candy - 12oz - Favorite Day™

$3.99($0.33/ounce)
4.5(2707)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

Watermelon Ring Candy - 7oz - Favorite Day™

Gummy Clouds Candy - 8oz - Favorite Day™

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.