Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

halo chips keto

1,000+ results for “halo chips keto”

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Doritos Flamin' Hot Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

$4.59($0.50/ounce)
Buy 2 for $8 Doritos chips
+ 1 deal
4.6(1312)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Stacy's Simply Naked Pita Chips

$7.99
4.6(1403)
Loved for: great with dips
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Bold Mix - 18ct: Hot Cheese, Chili, Onion, Vinegar, Nacho Snacks

$9.99($0.59/ounce)
Select items on sale

Doritos Flamas Tortilla Chips - 9.25oz

$4.59($0.50/ounce)
Buy 2 for $8 Doritos chips
+ 1 deal

Graza Extra Virgin Olive Oil Zesty Caesar Potato Chips Bag - 5.5oz

$5.99
4(497)
Loved for: high quality ingredients
SNAP EBT eligible

Doritos Flamin Hot Limon Tortilla Chips - 9.25oz

Snack Factory Pretzel Crisps Buffalo Wing Party Size - 14oz

$5.59($0.40/ounce)
4.7(720)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

PopCorners Spicy Queso - 7oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$4.79($0.68/ounce)
4.4(1172)
Loved for: light texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $10 snacks & dips
+ 1 deal
4.7(3150)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Popcorners Variety Pack - 15ct/9.375oz

$9.99($1.07/ounce)
reg $10.99
Sale

Dot's Homestyle Pretzels Snack Variety Pack -18oz/18ct: Original, Honey Mustard

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Organic Blue Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather™

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(3734)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Tostitos Bite Size Tortilla Chips Party Size - 17oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Cheetos Puffs Cheese Flavored Party Size Snacks - 13.50oz

Doritos Protein Nacho Cheese Chips - 7oz

$4.79
4.6(236)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.