Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

healthy chops

282 results for “healthy chops”

Mighty Spark Food Co. Asian Style Ground Chicken - 16oz

Evie's Snacks Roasted Texas Pecans Cinnamon Churro Nuts - 3oz

$6.99

Taylor Farms Southwest Chopped Salad Kit - 12.6oz

$8.99($0.71/ounce)

gimMe Seaweed Teriyaki Snack - 3.52oz / 20ct

$16.99($4.83/ounce)

Chosen Foods Mediterranean Artichoke Dressing - 8 fl oz

$5.29($0.66/fluid ounce)
4.4(141)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

MorningStar Farms Chik'n Breast with Garlic & Herb Sauce 12.5oz/2ct

$6.99
reg $8.49
Sale
Morningstar FarmsNew at target
4.5(48)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Wonderful No Shell Lightly Salted Pistachios - 6oz

$6.99($1.17/ounce)

Wickles Wicked Hula Pickles - 16oz

$4.29($0.27/ounce)

Taylor Farms Caesar Chopped Salad Kit - 12oz

$8.99($0.87/ounce)

Sponsored

Pearls Specialties Sliced Kalamata Olives - 6.7oz

$4.29($0.64/ounce)
4.8(40)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Fresh Boneless Thick Cut Center Cut Pork Loin Chops - price per lb - Good & Gather™

$5.25 max price($5.59/lb)
Final price will be based on weight.

BranchOut Veggie Cheddar Crunch with Ranch Snack - 1.5oz

Wild Fox Roasted Lightly Salted Almonds - 10oz

Actual Veggies Mushroom Quinoa Veggie Burger - 12oz/4ct

Lorissa's Kitchen Turkey Savory Herb Meat Sticks - 10g Protein - 1.15oz/5ct

Chopped Black Ripe Olives - 4.25oz - Market Pantry™

$1.99($0.47/ounce)

Actual Veggies California Veggie Burger - 12oz/4ct

$7.99

Wild Fox Roasted Hickory Smoked Almonds - 10oz

Lorissa's Kitchen Smoke Show Beef Original Meat Sticks - 10g Protein - 1.15oz/5ct

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.