Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

hi ken thighs

265 results for “chicken thighs”

Foster Farms Chicken Breast Nuggets - Frozen - 33.6oz

True Story Organic Thick Cut Oven Roasted Chicken Breast - 6oz

$6.99($1.17/ounce)

Tyson Chicken Nuggets - Frozen - 64oz

$13.49($0.21/ounce)

Tyson Protein Cup BBQ Chicken Bites - Frozen - 5.3oz

$3.99
TysonNew at target
4.2(125)
SNAP EBT eligible

Tyson Mini Dino Chicken Nuggets Cup - Frozen - 5.3oz

$3.99
TysonNew at target
4.4(143)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Tyson Garlic and Herb Chicken Breast Filet - 12oz

$5.99($0.50/ounce)

Rotisserie Seasoned Chicken Breast Ultra-Thin Deli Slices - 16oz - Good & Gather™

No Antibiotics Ever Air Chilled  Whole Chicken - 3.50-5.0lbs - price per lb - Good & Gather™

$14.95 max price($2.99/lb)
Final price will be based on weight.

No Antibiotics Ever Grilled Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz - Good & Gather™

Perdue Shortcuts Strips Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

Tyson Applewood Smoked Pulled Boneless Chicken - Frozen - 18oz

Sponsored

Bare Bones Gluten Free Chicken Flavored Instant Bone Broth - 4.23oz/8ct

Buffalo-Style Chicken Bites - Frozen - 25.5oz - Good & Gather™

$8.69($0.34/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(209)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Foster Farms Take Out Al Pastor Diced Chicken - 16oz

No Antibiotics Ever Crispy Chicken Breast Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(998)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Starkist Premium White Chicken - 2.6oz

$1.89($0.73/ounce)

Kevin's Cilantro Lime Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)
4(1379)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Foster Farms Crispy Chicken Strips - Frozen - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
4.2(402)
Loved for: crispy breading
SNAP EBT eligible

Tyson Chicken White Meat Fun Nuggets - Frozen - 64oz

$13.49($0.21/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.