Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

hk anderson pretzel nuggets

1,000+ results for “hk andersson pretzel nuggets”

Quick Bites Pretzels, Mild Cheddar Cheese & Colby Jack Cheese - 4.5oz/3ct - Good & Gather™

$2.99($0.66/ounce)

Frozen Chicken and Vegetable Potstickers - 12oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.5(1173)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Cool Ranch Flavor Party Size Tortilla Chips - 14.5oz

$6.69($0.46/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(8278)
Loved for: classic taste
SNAP EBT eligible

Ruffles Cheddar And Sour Cream Potato Chips - 12.5oz

$6.69($0.54/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(2404)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Tyson Spicy Chicken Patties - Frozen - 23oz

$6.99($0.30/ounce)
4.7(441)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Rods - 12oz

$3.89($0.32/ounce)
4.7(1312)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Sea Salt Pita Chips - 8oz - Good & Gather™

$3.39($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1019)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Old Dutch Puffcorn Curls - 9oz: Gluten-Free, No Artificial Colors, No Added MSG

$3.69($0.41/ounce)

Lay's Limón Flavored Potato Chips - 7.75oz

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(2027)
Loved for: tangy flavor
SNAP EBT eligible

SunChips Harvest Cheddar Flavored Wholegrain Snacks - 7oz: 100% Whole Grain, No Artificial Flavors

Rold Gold Tiny Twists Pretzels - 16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.8(1339)
Loved for: perfectly salted
SNAP EBT eligible

Grab & Go Favorites Multipack Snacks - 12.5oz/18ct: Original, Honey Mustard, White Cheddar

Tyson Chicken Nuggets - Frozen - 64oz

$13.49($0.21/ounce)

Siete Sea Salt Tortilla Chips - 5oz

4.7(2693)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Boulder Canyon Avocado Oil Kettle Cooked Sea Salt Potato Chips - 5.25oz

$4.69($0.89/ounce)

Kindling Sea Salt Protein Pretzels Snacks Bag - 7oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(942)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Fritos Honey BBQ Twists Corn Chips - 9.25oz

4.7(1125)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Mission Strips White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors, No Preservatives

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.