Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

hot choclate k cups

209 results for “hot chocolate k cups”

Harry Potter x Target Frogs Chocolate Candy Gift Box - 5.3oz

Swiss Miss Hot Milk Chocolate - 41.4oz/30ct

$8.99($0.22/ounce)

Swiss Miss Hot Milk Chocolate with Marshmallows - 41.4oz/30ct

Starbucks Pumpkin Spice Flavored Light Roast Keurig K-Cup Coffee Pods - 22ct

$18.29($2.29/ounce)
was $20.99
New lower price

Pumpkin Spice Hot Cocoa Mix - 7.9oz/8ct - Good & Gather™

$6.49($0.82/ounce)

Milk Chocolate Hot Cocoa Drink Mix - 6.35oz - Good & Gather™

$9.99($0.79/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(123)
Loved for: convenient pods
SNAP EBT eligible

Sponsored

Starbucks Classic Hot Cocoa Mix - 8oz/8ct

$8.49($1.06/ounce)

Mindful Nutrition Organic Skinny Cocoa Mix - 3oz

$10.99($3.66/ounce)
reg $11.99
Sale

Starbucks Classic Hot Cocoa Mix - 6oz/6ct

$9.19($1.53/ounce)

Starbucks Cinnamon Dolce Flavored Light Roast Keurig K-Cup Coffee Pods - 22ct

$18.29($2.34/ounce)
was $20.99
New lower price

Mike & Jen's Cocoa Mix - 12oz

$11.99($1.00/ounce)

Mindful Nutrition Mindful Calm Cocoa Mix - 2.1oz: Sugar-Free, Non-Dairy

$11.99($5.71/ounce)
reg $12.99
Sale

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.