individually wrapped snacks
4,439 results
for “individually wrapped snacks”$8.99($1.59/ounce)
$5.49($0.89/ounce)
Buy 2 for $8 MadeGood granola bars & cups
$5.19($0.34/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.99($1.87/ounce)
$3.19($0.75/ounce)
$10.59($1.07/ounce)
$11.29($0.89/ounce)
$3.19($0.71/ounce)
$3.49($0.78/ounce)
$8.99($1.30/ounce)
$3.59($0.53/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.49($0.42/ounce)
reg $4.99
Sale
SNAP EBT eligible
$2.29($1.15/ounce)
Sponsored
$11.29($0.74/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.79($2.41/ounce)
$10.29($1.14/ounce)
reg $10.99
Sale
SNAP EBT eligible
$7.99($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Sponsored