individually wrapped snacks
1,000+ results for “individually wrapped snacks”
$9.99($1.42/ounce)
$14.99($0.76/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$5.79($0.40/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$5.86($0.84/ounce)
reg $6.89
Clearance
$9.49($0.90/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$5.79($0.40/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$6.79($0.81/ounce)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible
$2.99
Loved for: high protein content
$5.29($0.88/ounce)
Loved for: nutty flavor
SNAP EBT eligible
$9.49($1.29/ounce)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible
$6.99($1.03/ounce)
Loved for: great flavor
Sponsored
$2.79($2.41/ounce)
SNAP EBT eligible
$11.99($0.62/ounce)
reg $13.39
Sale
$7.99($0.91/ounce)
$9.99($1.18/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.99($0.94/ounce)
reg $9.99
Sale
$14.44($0.74/ounce)
reg $16.99
Clearance
$6.49($1.35/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$5.29($0.88/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $10.59Buy 1 get 1 25% off Reese's pretzels & cookies3.8 out of 5 stars with 9 ratings