jelly snacks
$3.39($0.42/ounce)
$4.49($0.44/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.15($0.27/ounce)
reg $2.69
Sale
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible
$2.69($0.31/ounce)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible
$3.59($0.45/ounce)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible
$2.15($0.27/ounce)
reg $2.69
Sale
$2.15($0.27/ounce)
reg $2.69
Sale
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible
Sponsored
$16.49($0.61/ounce)
Select items on sale
$3.49($0.47/ounce)
$3.99($0.53/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$2.29($0.88/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.69
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible
$6.99
$12.99($0.50/ounce)
reg $14.99
Sale
SNAP EBT eligible
$3.59($0.48/ounce)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible
Sponsored